jak přijímat české programy - satelitní komplety

Jak přijímat české programy?

Přes satelit lze přijímat také české programy. Samozřejmě v lepší kvalitě, než u starého analogového vysílání či dokonce novějšího digitálního pozemního vysílání (set top box - DVB-T). Další výhodou je také větší nabídka televizních stanic. Navíc, u digitálního satelitního vysílání je zajištěno 100% pokrytí České republiky.

české programy

Satelitní komplety - zvolte kategorii:

Jaké české stanice lze "chytnout"?

Satelitní nabídka stanic se dělí na tři základní skupiny:

1) Volné programy - příjem stanic, které nejsou kódované
2) Kódované programy - příjem programů pouze s dekódovací kartou
3) Placené programy - příjem pouze s dekódovací kartou a zaplacením daného programu (většinou na nějaké časové období)

Volných českých programů je minimum, z těch známějších je to např. ČT24 nebo Óčko. Ostatní české stanice jsou kódované a tudíž bez karty pro jejich příjem je sledovat nelze. Po zakoupení karty pro příjem českých programů (na neomezenou dobu) se již žádné další poplatky neplatí. Pouze v případě, že budete mít zájem o sledování tzv. premiérových programů.

Základní nabídka stanic:
Nova, Nova HD, Nova Cinema, ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, Prima, Prima Cool, TV Noe, TV Barrandov, Public TV, Óčko (plus slevenské STV, TV JOJ, Joj Plus a TA3)

Stanice, patřící mezi premiérové:
NOVA SPORT, Eurosport, SPORT 5, NOSTALGIA, FILMBOX, JimJam, History Channel, Viasat History, LEO TV, Spice, XXX Xtreme a mnoho dalších.

Karty pro příjem českých stanic

Pokud tedy chcete přijímat české stanice na svém satelitu, je nutné pořídit si dekódovací kartu. Ty existují tři:

1) Cslink
2) Gital
3) Skylink

Cena těchto dekódovacích karet se pohybuje cca kolem 1500 Kč. Za tuto cenu obdržíte kartu s "neomezenou" platností.Nakupujete?

Satelitní komplety?

Vítejte v nákupním rádci zaměřeném na satelitní komplety. Zajímá vás, kde zakoupit nejlevnější komplety, co jsou to hdtv satelitní komplety či proč zakoupit satelitní komplety pro 2 tv? A proč zakoupit dekódovací kartu Cslink, Gital či Skylink?